Teamwork - Agencja Pracy Tymczasowej
 » O Nas

 » For Clients

 » Kontakt

Praca
 » Holandia

 » Niemcy

 » Austria

 » Belgia

 » Práca

Pobyt w Holandii

Certyfikaty

Rozliczenia Podatkowe
 » Zwrot podatku

Praca w Holandii

Dobry wybór, pewna praca !

Jeśli szukasz zatrudnienia w Holandii ! To zadzwoń lub odwiedź nasze biuro i spytaj o oferty pracy.
Jeżeli jesteś zainteresowany daną ofertą pracy, to prześlij nam swoje cv lub wypełnij dołączony do każdej z naszych ofert formularz osobowy.

Teamwork - Agencja Pośrednictwa Pracy oferuje pracę w ogrodnictwie i przemyśle, ponadto posiadamy wiele ofert dla specjalistów, takich jak: elektryk, spawacz, ślusarz, tokarz, malarz, murarz, kierowca zawodowy etc.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy i do wypełnienia formularza CV (po polsku)*, CV (po angielsku)* lub CV (po niemiecku)*.

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o nowych ofertach pracy to zapisz się do naszej subskrypcji

Nasze aktualne oferty

  • Cieśla szalunkowy
  • Brygadzista - Cieśla szalunkowy

  • Dla naszego Klienta renomowanej, holenderskiej Firmy budowlanej poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko:
    Cieśla szalunkowy

    Miejsce Pracy: Cała Holandia

    Opis stanowiska:
    - Wykonywanie szalunków tradycyjnych oraz montaż/demontaż szalunków systemowych Peri, Doka lub podobnych
    - Betonowanie
    - Praca w oparciu o rysunek techniczny
    - Wykonywanie innych zleconych prac ogólnobudowlanych

    Wymagania:
    - minimum 3-letnie doświadczenie w zawodzie
    - certyfikat bezpieczeństwa VCA/SCC (warunek konieczny)
    - dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (warunek konieczny)
    - bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

    Dodatkowym atutem będzie:
    - własny transport
    - doświadczenie w projektach infrastrukturalnych ( mosty, wiadukty itp.)
    - możliwość zorganizowania własnej brygady

    Firma oferuje:
    - stabilne, długoterminowe kontrakty
    - atrakcyjne wynagrodzenie na warunkach holenderskich (od 12,40 euro brutto)
    - zakwaterowanie płatne przez Pracodawcę
    - szkolenia zawodowe
    - pomoc i wsparcie w miejscu pobytu
    - pomoc pracodawcy w uregulowaniu formalności związanych z pracą i pobytem w Holandii

    Organizujemy:
    Holenderskie Rozliczenia Podatkowe
    Holenderskie Rozłąkowe
    Holenderski Zasiłek Rodzinny

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: o.ratajczak@teamwork.com.pl.

    Dla naszego Klienta renomowanej, holenderskiej Firmy budowlanej poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko:
    Brygadzista - Cieśla szalunkowy

    Cieśle wykonują konstrukcje takie jak: schody, więźby dachowe, szkielety drewniane oraz skomplikowane szalunki drewniane.
    Holenderska firma poszukuje cieśli, którzy potrafią wykonywać deskowanie z drewna i ewentualnie mogą udokumentować doświadczenie w zakresie szalunków systemowych.

    Wymagania:
    - minimum 3,5-letnie doświadczenie w zawodzie
    - doświadczenie w prowadzeniu grup cieśli na projektach zagranicznych
    - dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

    - własny transport (koszty zwraca Pracodawca)
    - certyfikat bezpieczeństwa VCA/SCC

    - atrakcyjne wynagrodzenie na warunkach holenderskich(od 14,28 euro brutto)
    - pomoc w przygotowaniach do podróży

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: opole@teamwork.com.pl.

    * Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.